Van Rooij ArchitectuurVan Rooij ArchitectuurVan Rooij ArchitectuurVan Rooij Architectuur
  • Land van Cuijk
    • Regio info
    • Vacatures
  • Ondernemersinfo
    • Vestigingsklimaat
    • Bedrijventerreinen
    • Bedrijfshuisvesting
    • Gemeente bedrijfscontacten
    • Netwerkorganisaties
  • Redactioneel
    • Artikelen
      • Categorie
    • Columns
    • Korte zaken
  • Agenda
  • Over InZaken
    • Bedrijfsplatform
    • Magazine
      • Online lezen
      • Redactie
      • Adverteren
    • Uitgeverij
      • Andere activiteiten
      • Verbinden
      • Beurzen
    • Contact
✕

Van Rooij Architectuur

Categorieën
  • Kort
Tags

Een architectenbureau dat zich niet beperkt tot het ontwerp alleen. Van Rooij Architectuur beheerst alle facetten in het bouwproces. Materiaalkennis, detaillering en duurzame product­ontwikkeling zijn belangrijke onderdelen om de wensen van de klant om te zetten naar een exclusief ontwerp dat aan alle praktische eisen voldoet. Iedere locatie, opdrachtgever of probleemstelling is anders, wat telkens resulteert in een uniek eindproduct.

Architect Ebert van Rooij begeleidt de klant gedurende het hele traject: vanaf de ontwerpschets met kostenanalyse tot en met de oplevering. Zijn opdrachtgevers zijn particulieren, projectontwikkelaars en midden- en kleinbedrijf. Na 42 jaar heeft hij nog steeds een nooit aflatende drive om zichzelf te ontwikkelen. Van de tekentafel, via computers naar de 3D-modellering van nu. “Dat is leuk gereedschap, maar het échte ontwerp ontstaat door vorm te geven aan de functie waaraan het gebouw moet voldoen. Authenticiteit speelt in dit proces een grote rol en dat levert uiteindelijk maatwerk op, met een optimale beleving van ruimte en omgeving”, aldus de architect.

Drijfveer

Over het aspect ondernemen, is Van Rooij nuchter: “Ik hou me niet zo bezig met die vraag. Gelukkig komt het nog steeds op me af en kan ik me voornamelijk richten op het verbeelden van het wensenpakket van mijn klanten. Oorspronkelijkheid is en blijft mijn grootste drijfveer en over dat aspect zou ik eigenlijk best eens het gesprek willen aangaan met andere ondernemers”.

www.architectvanrooij.nl

 

Delen

Gerelateerde artikelen

Eric van den Berg nieuwe eigenaar kickerprofs


Lees meer

Kort nieuws editie 41 2025


Lees meer
REDACTIONEEL
ALLE
ARTIKELEN
COLUMNS
KORTE ZAKEN

  • WELKOM
  • MAGAZINE
  • NETWERKACTIVITEITEN
  • VESTIGINGSKLIMAAT
  • OVER ONS
  • ADVERTEREN
  • COLOFON
  • ALGEMENE VOORWAARDEN
  • DISCLAIMER
  • CONTACT
  • InZAKEN
  • Robert Hermens
  • Udensedijk 35
  • 5451 PK Mill
  • E: info@inzaken.nl
  • T: 06 55 34 03 24
© InZaken.nl
Design: Maek | Website: Premium Online
      We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat we je de best mogelijke ervaring op onze website kunnen aanbieden. Als je doorgaat met het gebruiken van de site, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.AccepterenPrivacybeleid