Infraway is gespecialiseerd in kabels, leidingen en alles wat daarbij hoort in de ondergrondse infrastructuur. In korte tijd groeide het bedrijf uit tot een betrouwbare en snelgroeiende organisatie met veel kennis en passie voor het vak. Oprichter Nick Hendriks begon in 2018 vanuit een kleine werkplaats met kantoor in Mill. In 2024 verhuisde Infraway naar het bekende Festa-pand, dat volledig werd verbouwd. Inmiddels werken er ruim 90 collega’s.
Wat doet een nominatie met je?
“Toen ik hoorde van de nominatie dacht ik eerlijk gezegd: dit is niks voor mij. Mijn collega’s hadden dat goed ingeschat en hielden het de eerste keer zelfs bij me weg, omdat ze wisten dat ik zou zeggen: doe maar niet. Een podium past gewoon niet zo bij me. De tweede keer ging het wat vanzelf en ben ik er toch in meegegaan. En daar heb ik geen spijt van. Ik zie hoe trots ons team is en dat voel ik zelf ook. Het is mooi dat mensen buiten ons bedrijf waarderen wat wij hier met elkaar neerzetten.”
Ga je hierdoor anders naar je bedrijf kijken?
“Ik ben altijd trots geweest op een mooi project, een nieuwe machine of ons pand. Maar naar het geheel kijk je niet zo vaak. Zo’n nominatie dwingt je om even stil te staan: wat hebben we eigenlijk met z’n allen opgebouwd? Het gesprek met de jury helpt daarbij, en ook het contact met de andere genomineerden. Je kijkt letterlijk even in elkaars keuken. Dat maakt me trots op het hele bedrijf en geeft bevestiging dat onze manier van werken het verschil maakt.”
Wat is de filosofie achter jouw onderneming?
“Wij willen een bedrijf zijn waar iedereen zich thuis voelt. We geloven dat het begint bij de werkgever: investeren in mensen, zorgen voor veiligheid, opleiding en ontwikkeling. Niet andersom. Wij proberen niet mensen aan Infraway te binden, maar Infraway aan de mensen. Daarom houden we de organisatie plat en laagdrempelig. Over vijf jaar moet een bezoeker nog steeds niet meteen kunnen zien wie directeur is en wie machinist, wie de administratie doet of wie schoonmaakt. Bij ons spreekt iedereen dezelfde taal.”

