Een paar tientjes om je werknemer te houdenEen paar tientjes om je werknemer te houdenEen paar tientjes om je werknemer te houdenEen paar tientjes om je werknemer te houden
  • Land van Cuijk
    • Regio info
    • Vacatures
  • Ondernemersinfo
    • Vestigingsklimaat
    • Bedrijventerreinen
    • Bedrijfshuisvesting
    • Gemeente bedrijfscontacten
    • Netwerkorganisaties
  • Redactioneel
    • Artikelen
      • Categorie
    • Columns
    • Korte zaken
  • Agenda
  • Over InZaken
    • Bedrijfsplatform
    • Magazine
      • Online lezen
      • Redactie
      • Adverteren
    • Uitgeverij
      • Andere activiteiten
      • Verbinden
      • Beurzen
    • Contact
✕

Een paar tientjes om je werknemer te houden

Categorieën
  • ICT Anton Loeffen
Tags

Je medewerkers behouden en nieuwe medewerkers vinden blijft een uitdaging. Ondanks inflatie en de dreiging van een recessie is er nog steeds krapte op de arbeidsmarkt.

Als werkgever denk je als eerste aan het bieden van een goed salaris. Maar dat doen al je conculega werkgevers ook. Vervolgens wordt gekeken naar het mobiliteitsbudget, de lease-auto. De verwachting is dat die het komende jaar twintig procent duurder wordt. Dit terwijl die lease-auto feitelijk weinig oplevert. Het gros van de tijd staat het ding ergens stil op een parkeerplaats. Maakt dat nu het verschil? Misschien goed om je eens te verplaatsen in de werknemer.

Als medewerker ga je andere dingen waarderen dan enkel een goed salaris. Je vraagt je misschien af of je je thuis voelt bij de moraal en maatschappelijke betrokkenheid van je werkgever. Maar ook of je eigenlijk wel fijn kunt werken. Of je jezelf voldoende kunt ontplooien. Bij die laatste zaken komt de werkplek om de hoek kijken. Krijg je als medewerker een moderne werkplek met de meest actuele software zoals je die van studie of thuis gewend bent? Mag en kun je überhaupt thuis werken? Kun je ook op je smartphone en tablet bij je mail en documenten? Of biedt je werkgever je voornamelijk de mogelijkheid om te werken op de traditionele pc op kantoor?

Met een paar tientjes per maand kun je als werkgever het verschil maken tussen een moderne werkplek of een traditionele werkplek. Goed voor je medewerker maar nog beter voor jou. Want inmiddels blijkt uit onderzoek dat de goed ingerichte moderne werkplek je medewerkers tot wel veertig procent efficiënter laat werken. Onder meer door betere communicatie, minder mail, minder verloren tijd aan informatie zoeken, hoger niveau van veiligheid en beter samenwerken. Dat levert meer dan een paar tientjes op.

Anton Loeffen

Automatiseringsadviseur

Eshgro

T 0485-47 61 93

a.loeffen@eshgro.nl

www.eshgro.nl

 

Delen

Gerelateerde artikelen

Een olifant gemaakt van een pizza


Lees meer

Deze column heb ik niet geschreven


Lees meer
REDACTIONEEL
ALLE
ARTIKELEN
COLUMNS
KORTE ZAKEN

  • WELKOM
  • MAGAZINE
  • NETWERKACTIVITEITEN
  • VESTIGINGSKLIMAAT
  • OVER ONS
  • ADVERTEREN
  • COLOFON
  • ALGEMENE VOORWAARDEN
  • DISCLAIMER
  • CONTACT
  • InZAKEN
  • Robert Hermens
  • Udensedijk 35
  • 5451 PK Mill
  • E: info@inzaken.nl
  • T: 06 55 34 03 24
© InZaken.nl
Design: Maek | Website: Premium Online
      We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat we je de best mogelijke ervaring op onze website kunnen aanbieden. Als je doorgaat met het gebruiken van de site, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.AccepterenPrivacybeleid